Oliveira do Hospital

Waar in Portugal ligt Oliveira do Hospital?

Oliveira do Hospital is een Gemeente en een Parochie van Oliveira do Hospital in Portugal op de Portugal Map op het continent Europa.

Basisinformatie

Bevolking van Oliveira do Hospital (gegevens van de laatste volkstelling): Gemeente heeft 19 413 inwoners
Parochie heeft 5 835 inwoners

Oppervlakte van Oliveira do Hospital: Gemeente heeft 235 km² / 91 sq mi
Parochie heeft 14 km² / 5 sq mi

Geografie

Intermediaire regio: Kaart van Portugal

Continentale regio: Portugal in Europa: Locatie, Regio & Kaart Uitgelegd

Freguesias van Oliveira do Hospital – klikbare kaart

Map drawing by Jhose.com. Boundaries from CAOP, DGT Portugal. Reuse of this drawing requires attribution to xrei.com.Carregal do SalMangualdeNelasTondelaCovilhãFundãoGouveiaSeiaMealhadaArganilCantanhedeCoimbra, PortugalCondeixa-a-NovaFigueira da FozGóisLousãMiraMiranda do CorvoMontemor-o-VelhoPampilhosa da SerraPenacovaPenelaSoureTábuaVila Nova de PoiaresMortáguaAldeia das DezAlvoco das VárzeasAvôBobadelaLagaresLourosaMerugeNogueira do CravoSão GiãoSeixo da BeiraTravanca de LagosLagos da BeiraOliveira do HospitalPenalva de AlvaSanta OvaiaErvedalVila Franca da BeiraCarregal do SalMangualdeNelasTondelaCovilhãFundãoGouveiaSeiaMealhadaArganilCantanhedeCoimbra, PortugalCondeixa-a-NovaFigueira da FozGóisLousãMiraMiranda do CorvoMontemor-o-VelhoPampilhosa da SerraPenacovaPenelaSoureTábuaVila Nova de PoiaresMortáguaAldeia das DezAlvoco das VárzeasAvôBobadelaLagaresLourosaMerugeNogueira do CravoSão GiãoSeixo da BeiraTravanca de LagosLagos da BeiraPenalva de AlvaSanta OvaiaErvedalVila Franca da BeiraCarregal do SalNelasCovilhãGouveiaSeiaArganilTábuaAldeia das DezAlvoco das VárzeasAvôBobadelaLagaresLourosaMerugeNogueira do CravoSão GiãoSeixo da BeiraTravanca de LagosLagos da BeiraOliveira do HospitalPenalva de AlvaSanta OvaiaErvedalVila Franca da BeiraOliveira do HospitalOliveira do Hospital
06 km (3.7 mi)12 km (7.5 mi)18 km (11 mi)24 km (15 mi)

Freguesias van Oliveira do Hospital

Oliveira do HospitalJe leest dit artikel

  • Bevolking van de parochie⁨5 835 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨14 km²⁩

Nogueira do Cravo

  • Bevolking van de parochie⁨2 168 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨15 km²⁩

Lagares

  • Bevolking van de parochie⁨1 382 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨13 km²⁩

Seixo da Beira

  • Bevolking van de parochie⁨1 369 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨34 km²⁩

Lagos da Beira

  • Bevolking van de parochie⁨1 127 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨14 km²⁩

Travanca de Lagos

  • Bevolking van de parochie⁨1 124 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨16 km²⁩

Penalva de Alva

  • Bevolking van de parochie⁨928 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨15 km²⁩

Ervedal

  • Bevolking van de parochie⁨852 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨22 km²⁩

Santa Ovaia

  • Bevolking van de parochie⁨846 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨7 km²⁩

Bobadela

  • Bevolking van de parochie⁨704 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨6 km²⁩

Lourosa

  • Bevolking van de parochie⁨559 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨14 km²⁩

Meruge

  • Bevolking van de parochie⁨490 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨7 km²⁩

Aldeia das Dez

  • Bevolking van de parochie⁨474 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨19 km²⁩

Avô

  • Bevolking van de parochie⁨473 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨7 km²⁩

Vila Franca da Beira

  • Bevolking van de parochie⁨427 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨7 km²⁩

São Gião

  • Bevolking van de parochie⁨341 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨15 km²⁩

Alvoco das Várzeas

  • Bevolking van de parochie⁨314 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de parochie⁨12 km²⁩

Gemeenten van Coimbra

Coimbra, Portugal

  • Bevolking van de gemeente⁨140 816 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨319 km²⁩

Figueira da Foz

  • Bevolking van de gemeente⁨58 951 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨379 km²⁩

Cantanhede

  • Bevolking van de gemeente⁨34 212 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨391 km²⁩

Montemor-o-Velho

  • Bevolking van de gemeente⁨24 571 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨229 km²⁩

Oliveira do HospitalJe leest dit artikel

  • Bevolking van de gemeente⁨19 413 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨235 km²⁩

Soure

  • Bevolking van de gemeente⁨17 261 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨265 km²⁩

Lousã

  • Bevolking van de gemeente⁨17 006 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨138 km²⁩

Condeixa-a-Nova

  • Bevolking van de gemeente⁨16 732 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨139 km²⁩

Penacova

  • Bevolking van de gemeente⁨13 113 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨217 km²⁩

Mira

  • Bevolking van de gemeente⁨12 113 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨124 km²⁩

Miranda do Corvo

  • Bevolking van de gemeente⁨12 002 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨126 km²⁩

Tábua

  • Bevolking van de gemeente⁨11 160 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨200 km²⁩

Arganil

  • Bevolking van de gemeente⁨11 065 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨333 km²⁩

Vila Nova de Poiares

  • Bevolking van de gemeente⁨6 803 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨84 km²⁩

Penela

  • Bevolking van de gemeente⁨5 440 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨135 km²⁩

Pampilhosa da Serra

  • Bevolking van de gemeente⁨4 082 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨396 km²⁩

Góis

  • Bevolking van de gemeente⁨3 811 inwoners⁩
  • Oppervlakte van de gemeente⁨263 km²⁩

Wij Zijn Dicht bij U

XREI opereert vanuit kantoren door heel Portugal — van Porto tot de Algarve.

Noord

Porto — Edifício ICON

Rua Direita de Francos, 165 Piso 1 · 4100-211 Porto

Groot-Lissabon

Lissabon — Rua Castilho

Rua Castilho, 39 · 1250-068 Lisboa

Groot-Lissabon

Estoril

Avenida Aida, 353A · 2765-187 Estoril

Alentejo-kust

Comporta

Av. 18 Dezembro, 37 · 7570-779 Carvalhal

Algarve

Vilamoura — Marina Plaza

Av. da Marina, 3 · Marina Plaza Loja 14/15 · 8125-401 Quarteira